Uwolnij swój potencjał

Coaching i mentoring motywacyjny

Wszystko, co dzieje się w naszym życiu to wynik naszych decyzji - zarówno tych podjętych jak i niepodjętych. Każda decyzja ma swój początek w myśli, która z kolei sięga swym korzeniem naszych doświadczeń, a ściślej mówiąc przekonań, które kształtują nasze życie i kierują nim w 95%. Na co dzień podążając wydeptaną przez nas samych ścieżką, która prowadzi nas przez wszystkie aspekty naszego życia takie jak postrzeganie siebie i bliskich, relacje z innymi, stosunek do pracy, sposób w jaki wypoczywamy, wykorzystujemy czas - postępujemy w ten sam sposób, nie dając sobie żadnych szans na zmianę. Nawet, gdy znajdziemy lepszą pracę, czy zaangażujemy się w nowy związek, nasz umysł prędzej czy później pokieruje nas na tę samą ścieżkę, która zawsze zmierza do tego samego punktu, który szybko staje sie dla nas wygodny. Aby naprawdę coś zmienić, potrzebna jest konkretna decyzja o zmianie i zejściu na nową drogę , która pozwoli uwolnić twój potencjał oraz poprowadzi Cię do realizacji twoich marzeń.

Gdybyś mógł robić w życiu wszystko....

... to co byś robił?

Coaching pomaga jasno określić cele, spojrzeć z różnych perspektyw oraz zmienić nastawienie, czego wynikiem jest trwała i pozytywna zmiana. Coaching wykorzystując techniki NLP (Programowanie neuro-lingwistyczne), pomaga zidentyfikować przekonania, które stoją na drodze do zmiany. Tworzy miejsce na nowe wzmacniające przekonania, które pomagają otworzyć pozamykane dotychczas drzwi i żyć pełnią życia ciesząc się wyzwaniami jakie stawia ono przed nami każdego dnia.

Czeka Cię najważniejsza rozmowa – z samym sobą. Przeprowadzisz ją w towarzystwie Coacha, który poprzez zadawanie odpowiednich pytań, pomoże Ci odkryć, że wszystko czego potrzebujesz do zmiany jest już w Tobie. Pomoże spojrzeć na Twoje dotychczasowe życie z różnych perspektyw, sprawiąjąc, że wizja nadchodzącego jutra nabierze zupełnie innych barw. W efekcie dotychczasowe schematy myślowe, które Cię blokują, przełamią się, a w ich miejsce pojawią się nowe – pozytywne, rozwijające i wzmacniające Cię przekonania, które pozwolą uwolnić twój potencjał i żyć życiem, którego scenariusz chciałbyś sobie kiedyś napisać.

Każdy z nas nosi w sobie narzędzia i rozwiązania potrzebne do zainicjowania zmian. Nie podejmujemy jednak działań w kierunku naszych marzeń, powtarzając sobie, że nie jesteśmy wystarczająco dobrzy, że nie mamy żadnych talentów, że brak nam wolnego czasu i, że nigdy nam się nie uda. W efekcie pozostajemy uwięzieni, kręcąc się w kole naszych własnych przekonań, przeświadczeni, że tak właśnie ma wyglądać nasze życie.  Prawdą jest jednak fakt, że to  my sami oraz towarzyszący nam strach, powstrzymują nas przed wyjściem poza obieg koła, a co za tym idzie rozwinięciem skrzydeł i wzniesieniem się ku temu, co należy do nas – spełnionego życia.

Przełam swój strach, a będziesz miał wpływ na najważniejsze dziedziny swojego życia – zdrowie, rozwój osobisty, relacje, biznes i swoje finanse. Proces zmiany w Przystań i Myśl zainspiruje Cię do podjęcia działań i wyznaczenia celów.  Wspólnie stworzymy plan działania i sprawimy, że proces ten nie będzie nieprzyjemnym doświadczeniem, które szybko się skończy, lecz niesamowitą przygodą, która uwolni Twój potencjał. Niech strach przed porażką, lenistwo czy nieraz nieuzasadnione obawy, w tym te, co powiedzą nasi bliscy, nie powstrzymają cię od spełniania własnych marzeń, i rezygnacji z wolności i możliwości, które daje nam życie. Bo to jest twoje życie. To jest twój wybór.

Nie ma drogi do szczęścia, to szczęście jest drogą