RZUCANIE PALENIA METODA NLP

Uzależnienie od papierosów to jeden z najtrudniejszych nawyków do przerwania. Tylko 3% ludzi wytrzymuję dłużej niż kilka dni bez papierosa. Będąc wciągniętym w ten bezsensowny nałóg, pewnego dnia przychodzi moment gdy zastanawiasz się dlaczego ja to właściwie robię?

Ciężko sobie wyobrazić życie bez papierosa, łaknienie nikotyny, pustka spowodowana brakiem papierosa którą najprawdopodobniej zaspokoimy jedzeniem, picie kawy już nie będzie tak przyjemne, a wyjścia ze znajomymi też stracą kolor. Sam proces rzucania będzie ciężki i bolesny i najprawdopodobniej zakończy się tak jak zwykle, powrotem do nałogu. Próbowałeś już różnych metod takich jak , plastry, gumy, tabletki? Bez skutku?A co jeżeli mógłbyś rzucić bez żadnych problemów, po prostu obudzić się rano będąc wolnym od tego śmiertelnego nałogu? Po prostu przestać i cieszyć się z pojętej decyzji, cieszyć się piciem kawy i wyjściami ze znajomymi. Zbyt piękne by było prawdziwe?

Na pewno znasz takich ludzi którzy pewnego dnia powiedzieli „koniec” i rzucili z dnia na dzień?
Ludzi którzy po wizycie u lekarza i diagnozie złego stanu zdrowia rzucili w tym momencie i już nie zapalili?
To moment, w którym cierpienie związane z paleniem stało się większe niż przyjemność z robienia tego dalej a przyjemność z bycia wolnym stała się większa niż potencjalne, chwilowe i delikatne cierpienie związane z rzuceniem papierosów.
To moment w którym podejmujemy prawdziwą decyzję tak naprawdę pozwoli nam uczynić się wolnym od tego nałogu raz na zawsze. Tylko jak to zrobić?
Każdy z nas jest inny, ma inne lęki wartości i przekonania…klucz to je odkryć i wykorzystać.
W Przystań i Myśl łączymy głęboki coaching, techniki NLP, wizualizację i by w efekcie dać Ci wolność i sprawić by proces rzucania był czymś przyjemnym.

Metoda jest skuteczna w ponad 90% jednak wszystko zależy od nas, nie zagwarantujemy Ci że już nigdy nie zapalisz ale gwarantujemy że po sesji NLP będziesz zmotywowany i gotowy jak nigdy wcześniej, a twoje pragnienie palenia będzie znikome. Jeżeli będziesz nie zadowolony ze spotkania, zwrócimy Ci pieniądze.