METODA UWALNIANIA EMOCJI

Kod emocji to potężna i skuteczna metoda odnajdywania i uwalniania stłumionych negatywnych emocji, których nasz podświadomy umysł nie przetworzył i trzyma w ciele, po to by nas chronić przed potencjalnym cierpieniem. Emocje głęboko wpływają na jakość naszego życia. Częste odczuwanie wibracyjnie niskich emocji, takich jak strach, wstyd, poczucie winny czy złość to nic innego, niż wskazówki i podpowiedzi naszej podświadomości co trzeba uleczyć i uwolnić.

 

Kod Emocji to metoda która pozwala przywrócić stan równowagi, tak by mogło dojść do procesu samouzdrawiania. Metoda została opracowana przez dr. Bradley’a Nelsona, którego wieloletnia praktyka lekarska pozwoliła zaobserwować, że większość schorzeń ma podłoże emocjonalne.

 

Do zablokowania emocji dochodzi w momencie, kiedy są one dla nas
zbyt przytłaczające, byśmy mogli w danej chwili je przetworzyć. Tłumimy bądź je odsuwamy jak najdalej gdyż nie chcemy ich doświadczać.
jednak nasze ciało, nasz podświadomość je pamięta.
Te zablokowane emocje wpływają na wszystkie nasze wybory i decyzje,
często blokują Nas i ograniczają w wielu aspektach życia.
Kod emocji to metoda dzięki której możesz się pozbyć tych emocji a przeszłe przykre wydarzenia wyblakną i nie będą już tak żywe i bolesne. Traumatyczne przeżycia nie muszą być na nowo omawiane,
proces te nie musi być tak trudny i ciężki do przejścia.
Już po pierwszym spotkaniu ludzie zauważają niesamowite zmiany.

"Chciałbym opowiedzieć o czymś co odmieniło moje życie, co nadału mu nowego znaczenia i kierunku. Jest to Kod Emocji. Stało się tak już za pierwszym razem kiedy zostały uwolnione z mojego ciała pierwsze zablokowane emocje. Pierwszy raz jak i każdy następny był magiczny, namacalne uczucie zrzucenia ciężaru z moich barków. Poczułam jakby ktoś sciągnoł ze mnie 10 kilowy plecak, dosłownie. Piękne uczucie. Po paru sesjach Jacek zaproponował mi bym spróbowała sama robić Kod Emocji, powiedział że ja to czuję i wierzę a to najważniejsze. I tak zaczęłam swoją życiową przygodę. Powoli uczę się tego wszystkiego testując na sobie i swoich bliskich. Z każdym następnym razem czuję większą moc i pewność siebie ale przede wszystkim wierzę i właśnie ta wiara pozwala mi uwolnić emocje które zostały we mnie zablokowane. To niesamowite a zarazem tak proste, dostępne dla każdego narzędzie samouzdrawiania"
Kasia
Metoda uwalniania kodem emocji : Nie wiem jak to działa, ale wiem że działa. W moim przypadku, po kilku sesjach ,zauważalny większy spokój, mniej napięć ,oraz lepsze skupienie i koncentracja. Brak ciągłego rozproszenia myśli oraz strachu. Wszystkim którzy zmagają się z pułapkami myślowymi, szukają innego sposobu na złagodzenie napięć oraz lepsze i spokojniejsze życie, polecam wypróbować tą metodę. U mnie się sprawdziła.
Artur
Do Jacka trafiłam z polecania, nie mając pojęcia o metodzie, którą stosuje. Już na pierwszym spotkaniu poczułam, że znajduję się we właściwym miejscu i czasie. Profesjonalizm Jacka, jego otwartość i empatyczne podejście, pozwoliły mi czuć się w pełni komfortowo i bezpiecznie. Drugie spotkanie sprawiło, że zauważyłam drobne zmiany w swoim życiu, natomiast po miesiącu, problem, z którym przyszłam, rozpłynął się w powietrzu. Obecnie mija 100 dni odkąd udało mi się wygrać z nerwicą natręctw, z którą zmagałam się ponad 6 lat. Nigdy nie czułam takiej ulgi, wolności i poczucia komfortu bycia z samą sobą jak na naszym ostatnim spotkaniu. Terapia kodem emocji to coś, czego powinien spróbować każdy. Jest to zdecydownie najlepsza podróż w głąb samego siebie, jakiej można doświadczyć. Metoda ta oparta jest na pracy z podświadomością, dzięki czemu pozwala dotrzeć tam, gdzie nasza świadomość nie sięga, co przekłada się na bardzo szybkie oraz spore efekty pracy. Z całego serca polecam ❤
Marta
Kilka sesji uwalniania emocji wystarczyło by pozbyć się lęku, który mi towarzyszył od dawna, - ustały mi dolegliwości zdrowotne, które mi towarzyszyły od wielu lat. - mam dużo więcej energii, inaczej patrzę na wiele rzeczy. Staram się cieszyć i doceniać kazdą chwilę.
Ewa

Jeśli chcesz zgłębić tajemnice Wszechświata, pomyśl o energii, częstotliwości i wibracji. ” ~ Nikola Tesla